Odp: Jabłka

U nas tez słabo w tym roku, ogólnie to z wszystkimi owocami. Czereśni było troszkę, wiśni wcale, śliwki i brzoskwinie tylko tak z 1/3 a jabłek też nie widać na drzewach. Wszystko zmroziły przymrozki a do tego jeszcze liczne ulewy z gradem.

Odp: Schab z piekarnika

Ja piekę w naczyniu żaroodpornym. Przykrywam pokrywką lub dokładnie folią aluminiową, podlewam odrobiną wody lub bulionu i w trakcie pieczenia ze 3 razy polewam tym sosem. No i czas pieczenia jest ważny- 1kg mięsa 1 godzina pieczenia i jest ok. Wiadomo schab jest chudym mięsm i nie wyjdzie takie soczyste jak np. karkówka ale nie wychodzi suchy wiórek.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Mniam1 napisał(a): Noruas napisał(a): A za tą ostatnią ankietę juz były przyznane pkt?
Mam pytanie też drugie, co to oznacza jak co jakiś czas, 2-3 przepis, nie dodaje się tylko mam komunikat "wystąpił nieoczekiwany błąd"?

Też czasami tak mam! Muszę otworzyć nową kartę i dodać przepis jeszcze raz na zasadzie kopiuj wklej. Chyba tak się dzieje, jak zbyt długo dodaje się przepis Trochę to dziwne, bo system mnie nie wylogowuje.

Ja też tak często mam nieraz pomaga jak kliknę jeszcze raz zapisz przepis ale wiele razy to nie pomaga i muszę otwierac nowa stronę i kopiowac przepis wtedy dodaje bez problemów

Sprzedam blender

Witam kochani Forum kulinarne więc postanowiłam dodać ogłoszenie a nóż ktoś potrzebuje blendera
Do sprzedania mam nowy blender Braun Multiquick 7 MQ 775 o mocy 750 W. W zestawie z blenderem znajduje się: 600ml pojemnik z miarką umożliwiający zblendowanie zup i sosów; 1500ml malakser 4 w 1 z nożem i tarczami do ścierania i plasterkowania oraz końcówką do wyrabiania ciasta; trzepaczka ze stali nierdzewnej. Blender wygrałam w konkursie ale jeden blender juz mam i mi wystarczy a ten chcę sprzedać i zakupić inny potrzebny sprzęt.Takie mam szczęście że wygrywam tylko blendery juz całą rodzinke obdarowałam i naprawdę nie mam co znim zrobić. Jeśli byłby ktoś zainteresowany to proszę pytać przez PW